Турниры скоро:
Прошедшие:

КУБОК ВEЛИКИХ АМАТОРІВ "GRAND AMATEUR CUP" Billiarder Handicap Table (ONLY TWELVE LEVELS)

Цей захід мав на меті не просто змагання, а підвищення рівня гри всіх учасників. Завдяки унікальному регламенту, який поєднує олімпійську систему, тривалу дистанцію змагань, суворе суддівство та необхідність правильно розподіляти сили, гравці отримали безцінний досвід. Атмосфера турніру була напруженою, але надзвичайно натхненною, адже кожен з учасників прагнув зробити крок до професійного спорту.

Ще однією важливою метою було перетворення турніру на щорічне свято більярду, і ця амбітна мета була досягнута. Спостерігати за майстерністю гравців та їхньою відданістю грі було справжнім задоволенням для всіх глядачів. Кубок “GRAND AMATEUR CUP” став не лише змаганням, а й натхненням для майбутніх перемог.Однією з головних переваг нашого тренувального турніру є його спрямованість на прийняття та підтримку нових гравців, які стають частиною сім’ї харківського більярду. На цьому етапі особливою гордістю турніру став виступ таких гравців, як Дерелюк Віталій, Гаврюченко Дмитро та Гаврюченко Віталій.  Вони продемонстрували неймовірну майстерність і завзяття, що заслуговує найвищих похвал.

Особливим досягненням стало приїзд гравців з інших міст – Богуславського Ігната та Ситарського Євгена.  Їх участь підкреслила важливість турніру не лише для Харкова, а й д

ля всієї більярдної спільноти.

Харківська більярдна спільнота вітає їх із цим успіхом і сподівається, що їхні виступи принесли їм масу задоволення та позитивних емоцій!  Це був момент гордості, радості та натхнення для всіх нас.  Цей турнір став не лише змаганням, а й платформою для створення нових дружніх зв’язків та натхнення для подальших перемог.  Спільнота «Billiarder» вірить у те, що такі заходи зближують людей і дарують незабутні враження.

Ми піднімаємо моральне світосприйняття новачків, щоб у майбутньому вони стали спортсменами. Завдяки підтримці школи чемпіонів, всім учасникам цього чудового турніру були вручені подарункові сертифікати на 2 години занять з тренером для подальшого зростання і підвищення рівня аматорів до наступних турнірів.  Це чудова можливість для кожного гравця удосконалити свої навички та підготуватися до майбутніх змагань, які, без сумніву, принесуть ще більше радості та натхнення.

Ми віримо, що створюючи такі умови та надаючи необхідну підтримку, ми допомагаємо новачкам зростати і ставати справжніми спортсменами, що з гордістю представлятимуть нашу спільноту.

У чвертьфіналі нашого захопливого турніру відбулися справжні епічні битви, які назавжди залишаться в пам’яті гравців та глядачів:

1. Вербицький В’ячеслав та Шпунтов Григорій: Напруга наростала з кожною партією. Коли рахунок зрівнявся до 2:2, здавалося, що результат передбачити неможливо. Але Григорій, піднявся і продемонстрував справжню міць свого духу.  З неймовірним зосередженням і завзяттям він виграв три поспіль партії, завершивши матч з рахунком 5:2.  Це була битва, сповнена пристрасті та непередбачуваних поворотів!

2. Роєва Олена та Молчанов Владислав: Олена відважно вступила в гру проти досвідченого суперника. Кожна її партія була, як героїчна боротьба. Врешті-решт, вона змогла вирвати одну партію у Владислава, але його домінування не залишило їй шансів. З рахунком 5:1 Владислав завершив матч, демонструючи свою майстерність.  Це був поєдинок, де кожен удар вражав глядачів у саме серце!

3. Богуславський Ігнат та Артем Фіщук: Ігнат вийшов на стіл з незламною впевненістю. Його гра була настільки бездоганною, що Артем не зміг взяти жодної партії. Ігнат завершив матч з блискучим рахунком 5:0, залишивши глядачів у захваті.  Його кожен удар був як справжній шедевр, викарбуваний з точністю до міліметра.

4. Полосин Микита та Каратаєв Олексій: Ця гра стала кульмінацією вечора. Микита з неймовірним азартом та майстерністю здобув перемогу з рахунком 5:2.  Його техніка та стратегія вражали уяву, і кожен удар був виконаний з бездоганною точністю. Олексій показав гідний опір, але Микита цього дня був непереможним.

Вербицький Вʼячеслав, Роева Олена, Фіщук Артем та Каратаєв Олексій отримали заслужені нагороди за свої вражаючі виступи. Вони були відзначені не тільки цукерками, які додали святкового настрою, але й подарунковими сертифікатами від Школи чемпіонів на 2 тренування з тренером.  Це чудова можливість для кожного з них вдосконалити свої навички, отримати нові знання та підготуватися до наступних змагань з ще більшим натхненням.

Школа чемпіонів продовжує підтримувати та надихати наших гравців, створюючи умови для їхнього подальшого розвитку та успіху. Цей чвертьфінал став справжнім святом більярду, сповненим емоцій, радості та натхнення.  Гравці занурилися в цей день, віддаючись грі на всі сто відсотків, і зробили його незабутнім.

1. Вербицький В’ячеслав та Шпунтов Григорій: Напруга наростала з кожною партією. Коли рахунок зрівнявся до 2:2, здавалося, що результат передбачити неможливо. Але Григорій, наче фенікс, піднявся і продемонстрував справжню міць свого духу. З неймовірним зосередженням і завзяттям він виграв три поспіль партії, завершивши матч з рахунком 5:2.  Це була битва, сповнена пристрасті та непередбачуваних поворотів!

2. Роева Олена та Молчанов Владислав: Олена відважно вступила в гру проти досвідченого суперника. Кожна її партія була, як героїчна боротьба. Врешті-решт, вона змогла вирвати одну партію у Владислава, але його домінування не залишило їй шансів. З рахунком 5:1 Владислав завершив матч, демонструючи свою майстерність.  Це був поєдинок, де кожен удар вражав глядачів у саме серце!

3. Богуславський Ігнат та Артем Фіщук: Ігнат вийшов на стіл з незламною впевненістю. Його гра була настільки бездоганною, що Артем не зміг взяти жодної партії. Ігнат завершив матч з блискучим рахунком 5:0, залишивши глядачів у захваті.  Його кожен удар був як справжній шедевр, викарбуваний з точністю до міліметра.

4. Полосин Микита та Каратаєв Олексій: Ця гра стала кульмінацією вечора. Микита з неймовірним азартом та майстерністю здобув перемогу з рахунком 5:2.  Його техніка та стратегія вражали уяву, і кожен удар був виконаний з бездоганною точністю. Олексій показав гідний опір, але Микита цього дня був непереможним.

Вербицький, Роева, Фіщук та Каратаєв отримали заслужені нагороди за свої вражаючі виступи. Вони були відзначені не тільки цукерками, які додали святкового настрою, але й подарунковими сертифікатами від Школи чемпіонів на 2 тренування з тренером.  Це чудова можливість для кожного з них вдосконалити свої навички, отримати нові знання та підготуватися до наступних змагань з ще більшим натхненням.

У півфіналах зійшлися найкращі четверо гравців нашого турніру, і це були незабутні матчі:

1. Молчанов Владислав і Григорій Шпунтов: Вони зіграли захоплюючий матч, в якому Владислав здобув перемогу з рахунком 5:1.

2. Богуславський Ігнат і Полосин Микита: Ігнат виграв з рахунком 5:0, але кожна партія була справжньою боротьбою.

У фіналі зійшлися Владислав Молчанов та Ігнат Богуславський. Цей матч став особливим, напруженим і драматичним. Владислав програвав з рахунком 2:4, але завдяки зібраності і вчасно взятим перервам він зумів виграти три поспіль партії та взяти перемогу в контровій партії.

У першій партії Ігнат виграв з рахунком 8:2, другу партію взяв Владислав з рахунком 8:1. У третій партії Ігнат знову вийшов вперед з рахунком 8:6, а в четвертій партії він знову здобув перемогу з рахунком 8:2. П’ята партія була за Владиславом (8:4), але шосту партію виграв Ігнат, довівши рахунок до 4:2.

У цей момент Владислав завдяки вчасно взятому перерві та зібраності, зарядився енергією вболівальників і взяв ініціативу в свої руки. Наступні партії він виграв з рахунком 8:7, 8:6 і 8:5. Кінцевий рахунок фіналу став 5:4 на користь Владислава.

Завдяки вмістому суддівству в особі Юрія Петровича всі матчі пройшли без спірних моментів, грубих порушень та дискваліфікацій. Турнір відбувся на найвищому рівні.

Призери були нагороджені:

— 3-є місце: Подарункові сертифікати на 3 тренування з тренером та грошова винагорода 2400 грн.
— 2-е місце: Подарунковий сертифікат на 5 занять і грошова винагорода 3900 грн.
— 1-е місце: Подарунковий сертифікат на 8 занять, кубок та грошова винагорода 6800 грн.

Всі учасники і глядачі запрошуються на наступний турнір «VENOM OPEN», який відбудеться 17-18 серпня в клубі «АГАТ». Не пропустіть це яскраве дійство!
Окрім цього, Молчанов Владислав виграв додаткову 1000 грн за найбільшу кількість забитих куль з розбою.
Топ 5 розбоїв:
1. Молчанов Владислав — 6
2. Полосін Микита — 4
3. Роєва Олена — 3
4. Фіщук Артем — 2
5. Шпунтов Григорій — 2
На наступних турнірах “GRAND AMATEUR CUP” та “VENOM OPEN” включно усі турніри Billiarder Handicap Table. Молчанов Владислав та Богуславський Ігнат прирівнюються до спортивної категорії EXPERT III, рівень (9)